Огляд і тестування материнської плати MSI Z87 您所在的位置:网站首页 z87-g45 gaming评测 Огляд і тестування материнської плати MSI Z87

Огляд і тестування материнської плати MSI Z87

2024-05-24 15:01| 来源: 网络整理| 查看: 265

::>Материнські плати >2013 > MSI Z87-G45 GAMING Огляд і тестування материнської плати MSI Z87-G45 GAMING

19-07-2013

Ще не вляглися остаточно пристрасті в стрічці коментарів до огляду флагманської моделі серії MSI GAMING для нових процесорів компанії Intel, а ми вже поспішаємо порадувати відвідувачів нашого порталу черговим оглядом більш доступної ігрової основи від цього виробника. Рішення, про яке піде сьогодні мова, також виконане на найбільш функціональній версії системної логіки для процесорів мікроархітектури Intel Haswell - Intel Z87 Express, однак воно укомплектоване трохи меншим набором функцій для оверклокерів. Логічно припустити, що передтопова ігрова материнська плата націлена на тих користувачів, які прагнуть переважно задовольняти свої амбіції в комп'ютерних іграх і робити це з високим ступенем комфорту, не заглиблюючись у тонкощі розгону системи. Інакше кажучи, компанія MSI націлює розглянутий сьогодні продукт на більш масового споживача, який не вважає за потрібне доплачувати за флагманську версію, але бажаючого зібрати систему з ігровим нахилом з «топових» комплектуючих, актуальних на даний момент. Ви зможете прийняти самостійне рішення, наскільки підходить материнська плата MSI Z87-G45 GAMING на цю роль, ознайомившись із оглядом.

Специфікація материнської плати MSI Z87-G45 GAMING:

Виробник

MSI

Модель

Z87-G45 GAMING

Чіпсет

Intel Z87 Express

Процесорний роз’єм

Socket LGA1150

Підтримувані процесори

Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron з мікроархітектурою Haswell для Socket LGA1150

Використовувана пам'ять

DDR3

1066 / 1333 / 1600 / 1866* / 2000* / 2133* / 2200* / 2400* / 2600* / 2666* / 2800* / 3000 МГц

Non-ECC, Un-buffered

(*у режимі розгону)

Підтримка пам'яті

4 x 240-контактні DIMM роз’єми двоканальної архітектури із загальним обсягом пам'яті до 32 ГБ

Слоти розширення

3 x PCI Express 3.0 x16 (x16 або x8/x8 або x8/x4/x4)

4 x PCI Express 2.0 x1

Дискова підсистема

Intel Z87 Express:

6 x SATA 6 Гбіт/с з підтримкою RAID 0, 1, 5 і 10

1 x mSATA 6 Гбіт/с

LAN

Гігабітний мережевий LAN контролер Qualcomm Atheros Killer E2205

Звукова підсистема

7.1 канальний HD аудіо кодек Realtek ALC1150

Живлення

24-контактний роз’єм живлення ATX

8-контактний ATX12V роз’єм живлення

Охолодження

Пасивна система охолодження, яка складається з алюмінієвих радіаторів

Роз’єми для вентиляторів

2 x 4-контактні для CPU

3 x 4-контактні для корпусних вентиляторів

Зовнішні порти I/O

1 x PS/2 Combo (клавіатура/миша)

2 x USB 2.0

1 x клавіша очищення CMOS

1 x DVI

1 x VGA

1 x HDMI

1 х коаксіальний вихід S/PDIF

1 х оптичний вихід S/PDIF

1 x LAN (RJ45) порт

4 x USB 3.0

6 аудио роз’ємів для підключення багатоканального звуку

Внутрішні порти I/O

3 x USB 2.0 (підключення до 6 портів)

1 x USB 3.0 (підключення двох портів)

6 x SATA 6.0 Гбіт/с

1 x mSATA 6 Гбіт/с

1 х COM

1 x TPM конектор

1 x майданчик для вимірювання напруг V-Check points

1 x джампер скидання CMOS

2 x роз’єми системної панелі

Аудіо роз’єми передньої панелі

BIOS

1x 64 Mб Flash ROM

UEFI AMI BIOS

ACPI 5.0, PnP 1.0a, SM BIOS 2.7, DMI 2.0

Multi-language

Фірмові технології та утиліти

OC Certified

Audio Boost

Killer Ethernet

Military Class 4

OC Genie 4

Click BIOS 4

NVIDIA SLI

AMD CrossFire

Lucid VIRTU MVP 2.0

Sound Blaster Cinema

Total Fan Control

Gaming Device Port

Super RAID

Command Center

Комплектація

посібник користувача;

інструкція зі швидкого складання системи;

DVD-диск із драйверами та утилітами;

фірмовий значок-наклейка на корпус;

картонна табличка на дверну ручку «Вибачте, зайнятий грою»;

заглушка інтерфейсної панелі.

Форм-фактор, розміри, мм

ATX

305 x 244

Сайт виробника

MSI Нові версії BIOS і драйверів можна завантажити зі сторінки підтримки.

 

Все цены на MSI+Z87- G45+Gaming

Давайте перейдемо до знайомства з материнською платою MSI Z87-G45 GAMING, і перше на що ми звернемо увагу – це її упаковка. Продукт міститься в середніх розмірів картонній коробці, колірне оформлення якої витримане в темних тонах із червоними колірними акцентами. У якості оформлення лицьової сторони використовується стилізоване зображення дракона, яке позначає належність присутнього усередині продукту до серії MSI GAMING. Великими символами наведене найменування моделі материнської плати, трохи вище розташована емблема даної серії. У верхньому куті можна знайти кілька піктограм, які свідчать про модель використовуваного чіпсету, наявність геймерського мережевого контролера, а також рекомендації даної материнської плати професійної кіберспортивної організацією Fnatic.

На поверхню зворотної сторони коробки контрастним способом нанесена інформація про ключові особливості продукту. Насамперед, це наявність фірмової аудіопідсистеми під назвою «AudioBoost», спеціалізованого мережевого контролера для геймінгу Qualcomm Atheros Killer E2205, технології автоматичного розгону OC Genie 4. Також тут можна ознайомитися зі схематичним зображенням інтерфейсної панелі материнської плати та деякими іншими технологіями, які знайшли застосування в складі даного продукту, про яких ми обов'язково згадаємо далі.

Разом з рішенням MSI Z87-G45 GAMING виробник постачає наступний комплект обладнання:

посібник користувача; інструкцію зі швидкого складання системи; DVD-диск із драйверами та утилітами; заглушку інтерфейсної панелі; фірмовий значок-наклейку на корпус; картонну табличку на дверну ручку з написом «Вибачте, зайнятий грою».

Якщо не взяти до уваги останніх двох пунктів, то можна сказати, що комплектація продукту мінімально достатня і усе необхідне для складання базового варіанту системи присутнє.

Що ж, покінчивши з коробкою та комплектацією, перейдемо безпосередньо до розгляду материнської плати MSI Z87-G45 GAMING. Вона підтримує класичні габарити форм-фактора ATX, виконана на темно-коричневому текстоліті, має дев'ять кріпильних отворів для монтажу усередині системного блоку та відрізняється раціональним розташуванням основних портів і роз’ємів – істотних ускладнень при складанні системи будь-якої складності виникнути не повинно.

Відповідно до фірмової концепції Military Class 4, на материнській платі використовуються тільки високоякісні компоненти – дроселі з феритовим сердечником і твердотільні конденсатори нового покоління Dark CAP. Згідно з заявами компанії MSI, перехід на нову елементну базу Military Class 4 суттєво продовжує термін експлуатації продукту. Необхідно зауважити, що це не просто маркетинговий хід: за результатами тестів дослідницького концерну TÜV Saarland, термін служби MSI Z87-G45 GAMING і інших рішень на цій базі може становити до 25 років, що свідчить про дійсно надійні компоненти.

Конфігурація дискової підсистеми в складі розглянутого рішення визначається можливостями набору системної логіки Intel Z87 Express, який забезпечує функціонування шести портів SATA 6 Гбіт/с з підтримкою RAID-масивів рівнів 0, 1, 5 і 10. Відзначимо, що дана модель материнської плати не містить додаткових контролерів для розширення можливостей підключення дискових пристроїв. Проте, навряд чи в кого може з'явитися необхідність «забити» вінчестерами системний блок ігрового ПК «під зав'язку». Будемо вважати це розумним ходом, що робить материнську плату трохи більш доступною.

Розрадою може послужити небезкорисна можливість встановлення високошвидкісного SSD-накопичувача для прискорення роботи системи в спеціальний роз’єм mSATA 6 Гбіт/с, який розташований між процесорним сокетом і першим слотом PCI Express x16. Візьміть до уваги, що при використанні mSATA, шостий порт SATA буде непрацездатний, про що попереджає наклейка на колодці з портами.

Крім того, набір логіки Intel Z87 Express виконує на материнській платі MSI Z87-G45 GAMING підтримку шести портів USB 3.0 і восьми USB 2.0. На панель інтерфейсів були виведені 4 порти USB 3.0 і два USB 2.0. Ще два інтерфейси USB 3.0 можна задіяти, підключивши перехідник до спеціального 19-контактного роз’єму, який знаходиться поруч із роз’ємами SATA. Максимум шість додаткових портів USB 2.0 доступні до підключення через три колодки, які розташувалися під радіатором чіпсету на краю материнської плати.

Для «особливих випадків» є й можливість використання COM-порту, за роботу якого відповідає контролер Nuvoton NCT6779D. Ця ж мікросхема регулює роботу комбінованого порту PS/2, системних вентиляторів, а також забезпечує моніторинг системи.

Материнська плата MSI Z87-G45 GAMING оснащена трьома слотами PCI Express 3.0 x16, на які можливостями нових процесорів серії Intel Haswell може бути виділено 16 ліній PCI Express. Таким чином, тільки при використанні єдиної відеокарти в системі, їй будуть доступні всі 16 ліній для розкриття її повного потенціалу, за умови достатньої підтримки іншими компонентами системи. При встановленні двох або трьох відеокарт, шина PCI Express 3.0 х16 буде розділена між ними в пропорціях x8/x8 або x8/x4/x4 відповідно, що трохи знизить продуктивність роботи кожного графічного адаптера.

Варто додати, що MSI Z87-G45 GAMING також підтримує технологію LucidLogix Virtu MVP 2.0, яка дозволяє використовувати інтегроване в процесор графічне ядро в парі з дискретною відеокартою для підвищення рівня продуктивності відеопідсистеми.

Між роз’ємами для дискретних графічних адаптерів знайшлося місце для чотирьох слотів PCI Express 2.0 x1, два з яких залишаться доступними навіть якщо зайняти всі три PCI Express 3.0 x16 відеокартами із двослотовою системою охолодження.

Під встановлення модулів пам'яті стандарту DDR3 на розглянутій материнській платі передбачені чотири 240-контактні DIMM роз’єми. Інтегрованим у процесор контролером ОЗП підтримується робота максимум 32 ГБ пам'яті у двоканальному режимі із частотою до 3000 МГц. Система стабілізації напруги її живлення використовує однофазну схему, можливостей якої повинно бути цілком достатньо, враховуючи високу енергоефективність стандарту DDR3.

У якій послідовності встановлювати модулі пам'яті, показано на зображенні.

Поруч із роз’ємами під пам'ять ми бачимо панель із контрольними точками V-Check Points, які використовуються для безпосереднього вимірювання напруги на різних компонентах системи за допомогою мультиметра.

Центральний процесор одержує енергію від 8-фазного перетворювача живлення, який знаходиться під керуванням ШІМ-контролера uP1649P від uPI Semiconductor Corp. Нагадаємо, що дана материнська плата відповідає вимогам фірмового стандарту Military Class 4, тому й у вузлі живлення процесора повсюдно використовуються тільки найбільш якісні та надійні елементи – конденсатори із твердим електролітом Dark CAP і дроселі з феритовим сердечником. Для подачі необхідної напруги живлення для процесора присутній 8-контактний роз’єм ATX12V. У цілому, структура та функціональний склад даної підсистеми повинні забезпечити стабільну роботу процесора навіть в умовах досить серйозного розгону.

Транзисторні кластери стабілізатора напруги живлення процесора материнської плати MSI Z87-G45 GAMING охолоджуються двома досить масивними алюмінієвими радіаторами, які мають профіль у вигляді голови дракона. Вони контактують із охолоджуваними елементами через «жуйкоподібні термопрокладки», що сприяє кращому розсіюванню тепла.

Для охолодження чіпсету використовується широкий низькопрофільний алюмінієвий радіатор, який добре справляється зі своїми обов'язками - під час тестування плати температура на радіаторі чіпсету не піднімалася вище 32,7°C. Завдяки великим розмірам і наявності якісного термоінтерфейсу на всіх трьох радіаторах претензій до системи охолодження розглянутого продукту не виникає.

Розробниками моделі MSI Z87-G45 GAMING був початий ряд заходів щодо поліпшення якості звуку, що є немаловажливою складовою ігрового процесу. Так, звуковий кодек накритий спеціальним екраном для захисту від можливих електромагнітних перешкод; встановлений підсилювач із підтримкою підключення студійних навушників з імпедансом 600 Ом; застосована високоякісна елементна база, а також використовуються позолочені контакти аудіо роз’ємів - уся ця система одержала назву «AudioBoost».

Основана ж вона на 7.1-канальному HD аудіо кодеку Realtek ALC1150, якість роботи якого ми обов'язково перевіримо в тестовому розділі даного огляду.

Для задоволення потреб мережевих геймерів використовується продуктивний LAN-контролер Qualcomm Atheros Killer E2205, який за допомогою комплектного ПЗ автоматично виконує розподіл мережевого трафіку для найменшого часу відгуку в онлайн-іграх. Більш докладно з можливостями та характеристиками цього контролера ми познайомилися в огляді материнської плати попереднього покоління - MSI Z77A-GD65 GAMING.

На інтерфейсну панель MSI Z87-G45 GAMING виведені наступні порти:

1 x PS/2 Combo (клавіатура/миша); 2 x USB 2.0; 1 x клавіша очищення CMOS; 1 x DVI; 1 x VGA; 1 x HDMI; 1 х коаксіальний вихід S/PDIF; 1 х оптичний вихід S/PDIF; 1 x LAN (RJ45) порт; 4 x USB 3.0; 6 аудіороз’ємів для підключення багатоканального звуку.

Тут присутнє усе, що може знадобитися при експлуатації сучасного ігрового ПК. Поскаржитися можна, хіба що, на відсутність порту eSATA. Корисною опцією є клавіша очищення CMOS, яка допоможе обнулити налаштування BIOS при невдалій спробі розгону без необхідності розкриття корпусу комп'ютера.

Материнська плата MSI Z87-G45 GAMING оснащена двома 4-контактними роз’ємами для підключення активних елементів системи охолодження процесора, а також трьома аналогічними роз’ємами для системних вентиляторів, що дозволяє регулювати їхню роботу ШІМ-методом.

UEFI BIOS

На материнській платі MSI Z87-G45 GAMING використовується фірмовий попередній завантажувач Click BIOS 4, оснований на технології UEFI. Він відрізняється привабливим графічним інтерфейсом і зручним розподілом налаштувань різних груп відповідно до розділів. На головному екрані представлена інформація про систему, дані про температуру CPU та чіпсету. У правому верхньому куті можна вибрати мову інтерфейсу, у тому числі і російську. Розглянемо можливості кожного з розділів докладніше.

У розділі «SETTINGS» можна здійснити налаштування портів SATA, інтегрованого звукового кодека та контролера мережі LAN. Тут же можна вибрати черговість опитування пристроїв при завантаженні системи.

Налаштування для оптимізації параметрів ключових компонентів згруповані в розділі «OC». Ентузіасти оверклокінгу знайдуть тут достатню кількість усіляких регулювань для повного контролю над продуктивністю системи, включаючи зміну напруг живлення на всіх компонентах, а також налаштування таймінгів і підтаймінгів роботи оперативної пам'яті для кожного каналу та багато чого іншого.

Розділ «M-FLASH» дозволяє оновити налаштування BIOS основної мікросхеми з USB флеш-накопичувача з попередньо записаною новою версією мікрокоду. Також тут можна зберегти резервну копію налаштувань BIOS на USB-накопичувач і використовувати його надалі для завантаження системи та відновлення працездатності основної мікросхеми у випадку її пошкодження.

«OC PROFILE» надає можливість збереження до шести різних профілів з оптимізованими налаштуваннями. Також існує можливість їх запису на USB флеш-накопичувач для використання в аналогічних системах. Природно, підтримується і функція завантаження оптимізованих налаштувань із USB флеш-накопичувача. Таким чином, більш досвідчені оверклокери зможуть поділитися відлагодженими налаштуваннями системи з новачками, за умови використання однакової конфігурації.

Розділ «HARDWARE MONITOR», як вже стає зрозуміло з назви, відкриває доступ до досить детального моніторингу різних параметрів системи. Тут відображаються: температура центрального процесора та материнської плати, напруга на основних лініях живлення (+3,3В, +5В і +12В), модулях оперативної пам'яті, обчислювальних ядрах CPU, інтегрованому контролері пам'яті та графічному ядрі. Окремо варто відзначити дуже наочний і зручний інтерфейс налаштування швидкості обертання лопатей вентиляторів залежно від температури.

«BOARD EXPLORER» служить для наочного відображення роз’ємів і пристроїв, які підключені до них. Так здійснюється моніторинг коректності підключення периферійних пристроїв.

Тестування

Для тестування материнської плати MSI Z87-G45 GAMING використовувалося наступне обладнання:

Процесор

Intel Core i7-4770K (LGA1150, 3,5 ГГц, L3 8 МБ)

Turbo Boost: enable

C1E: enable

Кулер

Scythe Kama Angle Rev.B

Оперативна пам'ять

4x 4ГБ DDR3-2400 TwinMOS TwiSTER 9DHCGN4B-HAWP

Відеокарта

AMD Radeon HD 6970 2 ГБ GDDR5

Жорсткий диск

Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS, 500 ГБ, SATA-300, NCQ

Оптичний привід

ASUS DRW-1814BLT SATA

Блок живлення

Seasonic X-560 Gold (SS-560KM Active PFC)

Корпус

CODEGEN M603 MidiTower (2х 120 мм вентилятора на вдув/видув)

Результати перевірки продуктивності материнської плати MSI Z87-G45 GAMING не залишають приводу взяти під сумнів високу якість виконання продукту. Розглянуте рішення, у плані продуктивності, виглядає нітрохи не гірше виробів схожого класу від інших компаній.

Можливості розгону

Для початку ми перевірили можливості автоматичного розгону системи, зібраної на основі MSI Z87-G45 GAMING, активувавши функцію OC Genie 4. У результаті даної маніпуляції, тактова частота центрального процесора збільшилася на 500 МГц, що є хорошим збільшенням для «безпечного розгону»

При цьому використовуваний алгоритм не торкається частоти функціонування оперативної пам'яті – вона функціонувала на рідних 2400 МГц.

Перехід у режим ручної оптимізації параметрів дозволив підняти частоту системної шини процесора до 186 МГц, що є непрямим показником хорошого розгінного потенціалу даної материнської плати.

У результаті ряду додаткових дій нам вдалося підняти тактову частоту процесора до позначки 4600 МГц, що становить приріст 31% і є хорошим результатом, за умови використання повітряних систем охолодження.

Утиліти

У комплекті з материнською платою MSI Z87-G45 GAMING постачається цілий ряд утиліт, які розширюють можливості при роботі із системою. Головне місце серед них займає фірмове рішення MSI Command CENTER, яке за кількістю всіляких налаштувань, у деяких моментах, може посперечатися і з самою BIOS. Крім регулювання параметрів процесора вона дозволяє:

здійснювати налаштування пам'яті і її таймінгів;

регулювати параметри графічного ядра;

активувати фірмову функцію автоматичного розгону OC Genie 4;

змінювати напругу живлення на багатьох компонентах системи;

виконувати налаштування корпусних вентиляторів і здійснювати загальний моніторинг системи.

Для тих, хто воліє не витрачати час на споглядання красивостей повнофункціональної версії утиліти, призначена версія MSI Command Center Lite, у якій згруповані тільки найнеобхідніші налаштування.

У комплект із материнською платою розробники «поклали» і досить функціональну утиліту Intel Extreme Tuning Utility, за допомогою якої можна не тільки виконувати розгін безпосередньо в середовищі Windows, але й перевіряти стабільність роботи системи, використовуючи стрес-тестування оперативної пам'яті та процесора.

Утиліта Creative Sound Blaster Cinema, розроблена спеціально для MSI, служить для перемикання різних режимів роботи звуку. Вона дозволяє окремо регулювати баси, віртуальне оточення, чистоту звуку та ряд інших параметрів. Крім того, можна вибрати один із вбудованих профілів, не втрачаючи час на експерименти з ручними налаштуваннями.

Програмна оболонка «Live Update 5» служить для зручного оновлення драйверів, BIOS та іншого ПЗ.

Тестування звукового тракту на основі кодека Realtek ALC1150 

Загальні результати (RightMark Audio Analyzer)

Режим роботи 16-bit, 44,1 kHz

Нерівномірність АЧХ (у діапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ

+0.49, +0.10

Дуже добре

Рівень шуму, дБ (А)

-92.8

Дуже добре

Динамічні діапазон, дБ (А)

92.9

Дуже добре

Гармонійні викривлення, %

0.0080

Дуже добре

Гармонійні викривлення + шум, дБ(A)

-78.8

Середньо

Інтермодуляційні викривлення + шум, %

0.011

Дуже добре

Взаємопроникнення каналів, дБ

-93.1

Відмінно

Інтермодуляції на 10 кГц, %

0.020

Добре

Загальна оцінка

 

Дуже добре

Режим роботи 24-bit, 192 kHz

Нерівномірність АЧХ (у діапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ

+0.31, +0.17

Відмінно

Рівень шуму, дБ (А)

-96.1

Відмінно

Динамічні діапазон, дБ (А)

96.2

Відмінно

Гармонійні викривлення, %

0.0072

Дуже добре

Гармонійні викривлення + шум, дБ(A)

-79.9

Середньо

Інтермодуляційні викривлення + шум, %

0.0085

Дуже добре

Взаємопроникнення каналів, дБ

-91.6

Відмінно

Інтермодуляції на 10 кГц, %

0.019

Дуже добре

Загальна оцінка

 

Дуже добре

Звуковий кодек Realtek ALC1150, інтегрований на MSI Z87-G45 GAMING, одержав у тестуванні високу оцінку «дуже добре». Що природно, враховуючи ту кількість технічних хитрощів, прийнятих розробниками для поліпшення якості звуку.

Висновки

Материнська плата MSI Z87-G45 GAMING призначена для використання в ігрових системах високого класу, і вона виявилася цілком збалансованим рішенням для даних цілей. Крім вдалої реалізації переваг мікроархітектури Intel Haswell і флагманського набору системної логіки Intel Z87 Express, дана модель виділяється якісною аудіопідсистемою, а також використанням продуктивного LAN-контролера, який покликаний задовольнити потреби мережевих геймерів і кіберспортсменів. До решти переваг новинки, які будуть корисні любителям ігор, віднесемо наявність трьох слотів PCI Express x16, роз’єму mSATA і привабливого зовнішнього вигляду, завдяки якому плата буде доречно виглядати в рамках ігрової системи. А хороші розгінні можливості, у тому числі й в автоматичному режимі, у парі з якісною елементною базою Military Class 4, обіцяють зробити експлуатацію MSI Z87-G45 GAMING ще більш приємною та тривалою.

Переваги:

надійна система живлення процесора; підтримка якісної елементної бази Military Class 4; наявність трьох слотів PCI-Express x16 3.0; підтримка технологій NVIDIA SLI і ATI CrossFireX; підтримка технології LucidLogixVirtu MVP 2.0; високоякісна аудіопідсистема AudioBoost; продуктивний мережевий контролер Qualcomm Atheros Killer E2205; наявність роз’єму mSATA; клавіша скидання налаштувань BIOS на інтерфейсній панелі; хороші розгінні можливості, у тому числі й в автоматичному режимі; зручний інтерфейс Click Bios 4; підтримка цілого ряду додаткових утиліт.

Особливості:

відсутня підтримка застарілих інтерфейсів FDD і IDE; відсутня підтримка слотів PCI.

Автор: Дмитро ІсаєвПереклад: Олесь Пахолок

Висловлюємо подяку українському представництву компанії MSI за надану для тестування материнську плату.

Висловлюємо подяку компаніям AMD, Intel, SeaSonic і TwinMOS Technologies за надане для тестового стенду обладнання.

Також пропонуємо почитати: Огляд і тестування материнської плати MSI Z87-GD65 GAMING Огляд і тестування материнської плати GIGABYTE G1.Sniper 5 Огляд і тестування материнської плати ASUS Z87-DELUXE



【本文地址】

公司简介

联系我们

今日新闻

    推荐新闻

    专题文章
      CopyRight 2018-2019 实验室设备网 版权所有